Безвредни начини за борба със земелските вредители

земеделие, животновъдство, градинарство и други в този отрасъл за нуждите на целева група "Селско стопанство"
Отговори [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Потребителски аватар
Людмил
Регистриран: пет мар 23, 2018 9:20 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Безвредни начини за борба със земелските вредители

Мнение от Людмил » вт юни 19, 2018 7:47 am

Здравейте!

Оказа се, че има многo начини. Аз намерх два страхотни клипа по този повод и реших да открия документ, в който да направя списък с възможностите за безвредна и здравословна борба със земеделските вредители. Моля ви в тази тема да ми помагате да допълня документа, защото съм сигурен, че има още много...

Алтернативна борба със земеделските вредители
----->> Към документа >> ----->> Към списъка с документи >>
  1. БНТ 1: Русенски ученици разработиха биопестицид, който не убива пчелите
  2. БНТ 1: Русенски ученици разработиха биопестицид, който не убива пчелите
  3. Еко градина за лентяи

Поздрави,
Людмил

Потребителски аватар
Людмил
Регистриран: пет мар 23, 2018 9:20 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Безвредни начини за борба със земеделските вредители

Мнение от Людмил » вт юни 19, 2018 6:36 pm

4. Завръщане към природата: Алелопатия в земеделието

Отговори